
Радіатор кондиціонера Renault Kangoo 1.4/1.6/1.9dCi 97-, NRF 35353
3 011,22 ₴
- В наявності
- Код: 35353
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Renault Kangoo 1.4/1.6/1.9dCi 97-, NRF 35353. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35353
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35353 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL...) 107 л.с. | 1998–н.в. |
| RENAULT — KANGOO (KC0/1_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) 58 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.2 16V (KC03, KC05, KC06, KC0T, KC0W) 75 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 dCi (KC07) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V 95 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) 95 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V bivalent 82 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 4x4 (KC0V) 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dTi (KC0U) 80 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.9 RXED 65 л.с. | 1999–2001 |
| D 55 1.9 (KC0D) 54 л.с. | 1997–н.в. |
| D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 64 л.с. | 1997–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FC0/1_) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 BiFuel 58 л.с. | 1998–2001 |
| (FC01, FC0A, FC0F) 58 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.2 (FC1A) 60 л.с. | 1998–2001 |
| 1.2 16V (FC05) 75 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 dCi (FC07, FC1R) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V 95 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) 95 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V bivalent 82 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D (FC0J) 65 л.с. | 1999–2003 |
| 1.9 dCi (FC0V) 84 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi 4x4 (FC0V) 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 4x4 (FC0V) 84 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dTi (FC0U) 80 л.с. | 2000–н.в. |
| D 55 1.9 (FC0D) 54 л.с. | 1997–н.в. |
| D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 64 л.с. | 1997–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35353 |
| Кросс-номери | 77 00 301 253, 7700301253, 8200221131 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 011,22 ₴




