Радіатор охолодження Toyota Camry 2.4 06-, NRF 53185. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53185
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53185 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — CAMRY седан (_XV4_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 VVTi 158 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 167 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 173 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — VENZA (GGV1_, AGV1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 185 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.7 4WD 185 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53185 |
| Кросс-номери | 0115.3120, 107061, 164000V090, 1640028630, 16400-28630, 1640028631, 16400-28631, 1740-0404, 3461-8506, 362405, 646844, DRM50042, PR 1830A3, RB-2800, TO2464, WG1919833, WG2206863 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 728 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Venza, Camry |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 249,24 ₴






