
Радіатор кондиціонера BMW 5 (F10/F11)/7 (F01/F02/F03/F04) 09-18, NRF 350325
5 156 ₴
- В наявності
- Код: 350325
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера BMW 5 (F10/F11)/7 (F01/F02/F03/F04) 09-18, NRF 350325. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350325
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350325 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 523 i 204 л.с. | 2010–2011 |
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 i 258 л.с. | 2010–2013 |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 550 i 408 л.с. | 2010–н.в. |
| 550 i 449 л.с. | 2013–н.в. |
| 550 i xDrive 408 л.с. | 2010–н.в. |
| 550 i xDrive 449 л.с. | 2013–н.в. |
| M 550 d xDrive 381 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 5 Gran Turismo (F07) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 550 i 408 л.с. | 2009–н.в. |
| 550 i 449 л.с. | 2012–н.в. |
| 550 i xDrive 408 л.с. | 2010–н.в. |
| 550 i xDrive 449 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 550 i 408 л.с. | 2010–н.в. |
| 550 i 449 л.с. | 2013–н.в. |
| M 550 d xDrive 381 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 6 Gran Coupe (F06) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 650 i 449 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i xDrive 449 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (F12) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 650 i 408 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i 449 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i xDrive 407 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i xDrive 449 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 6 купе (F13) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 650 i 407 л.с. | 2010–н.в. |
| 650 i 449 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i xDrive 408 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i xDrive 449 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 7 (F01, F02, F03, F04) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 i 258 л.с. | 2008–н.в. |
| 750 d xDrive 381 л.с. | 2012–н.в. |
| ROLLS-ROYCE — DAWN (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 6.6 | 2015–н.в. |
| ROLLS-ROYCE — GHOST (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 6.6 V12 571 л.с. | 2008–н.в. |
| 6.6 V12 601 л.с. | 2008–н.в. |
| V12 612 л.с. | 2016–2020 |
| ROLLS-ROYCE — WRAITH купе (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 6.6 V12 632 л.с. | 2013–н.в. |
| V12 600 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350325 |
| Кросс-номери | 0222518, 052021N, 06005409, 0802.2038, 345315, 350325, 6 805 452, 64 53 6 805 452, 64 53 9 189 238, 64 53 9 219 843, 64 53 9 350 375, 64536805452, 64539189238, 64539219843, 64539350375, 6805452, 7800584, 814541, 822739, 8880400528, 8FC 351 303-634 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 580 мм |
| Ширина ядра радіатора | 480 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | Ghost, Wraith, Dawn, 7-Series, 5, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 156 ₴




