
Радіатор інтеркулера MB Citan/Renault Kangoo 1.5 dCi 08-, NRF 30962
8 261,72 ₴
- В наявності
- Код: 30962
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера MB Citan/Renault Kangoo 1.5 dCi 08-, NRF 30962. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30962
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30962 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — CITAN Combi (415) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 108 CDI (415.703) 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 109 CDI (415.703) 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 111 CDI (415.703) 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 112 (415.703) 114 л.с. | 2013–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CITAN Dualiner (415) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 111 CDI (415.601, 415.603, 415.605) 110 л.с. | 2013–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CITAN Panel Van (415) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 108 CDI (415.601, 415.603) 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 109 CDI (415.601, 415.603, 415.605) 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 111 CDI (415.603, 415.605) 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 112 (415.603) 114 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (KW18) 91 л.с. | 2017–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FW0/1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (FW0G) 90 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30962 |
| Кросс-номери | 042-018-0011, 144961489R, 144963234R, 1780-0146, 187042N, 350915, 351319205510, 4150900014, 4150900114, 43004615, 723.067, 7750154, 96308, CI 477 000P, FT55582, M-823106A, RN918N002, RTA4615, WG2158776, WG2370901, DSC_30962 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Ширина ядра радіатора | 144 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 64 |
| Довжина мережі [мм] | 375 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 261,72 ₴



