
Радіатор охолодження Renault Trafic III 1.6/2.0 dCi 14- (-AC), NRF 59299
6 779,90 ₴
- В наявності
- Код: 59299
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Renault Trafic III 1.6/2.0 dCi 14- (-AC)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59299 |
| Кросс-номери | 180108N, 214104344R, 356320, 363085, 43002623, 4422502, 6000618061, 630803, 93868353, FT55536, FT900R001, M-0231140, RT2623, RT2623, WG2162348 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 748 мм |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 779,90 ₴




