
Радіатор охолодження Hyundai Tucson 2.0 CRDi/2.0/2.7 04-/KIA Sportage 2.0 CRDi 04- (АКПП), NRF 53498
4 646,96 ₴
- В наявності
- Код: 53498
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Hyundai Tucson 2.0 CRDi/2.0/2.7 04-/KIA Sportage 2.0 CRDi 04- (АКПП), NRF 53498. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53498
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53498 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (JM) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 113 л.с. | 2004–2010 |
| KIA — SPORTAGE (JE_, KM_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 113 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53498 |
| Кросс-номери | 253102E700, 253102E700, 253102E900, 253102E910, 67486, 735507, 82 00 2167, 82002130 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 438 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 646,96 ₴




