
Радіатор охолодження Toyota Auris/Avensis/Corolla 2.0D-4D 06-18, NRF 53181
5 111,16 ₴
- В наявності
- Код: 53181
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Toyota Auris/Avensis/Corolla 2.0D-4D 06-18
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53181 |
| Кросс-номери | 0115.3185, 051-017-0051-B, 130.300, 164000R030, 164000R061, 164000R090, 210214N, 53002402, 64693, 735188, AC230003, CR 28 000P, DRM50072, M-0280170, R13080, TO2402, WG1722115, WG1919860, WG2183401 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 665 мм |
| Ширина ядра радіатора | 376 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Avensis, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 27 |
| Довжина мережі [мм] | 665 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 376 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 111,16 ₴






