
Радіатор пічки Hyundai Terracan 2.5TD/2.9CRDI 01-06, NRF 54290
3 513,37 ₴
- В наявності
- Код: 54290
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки Hyundai Terracan 2.5TD/2.9CRDI 01-06, NRF 54290. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54290
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54290 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TERRACAN (HP) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 i V6 4WD 200 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TD 101 л.с. | 2001–2006 |
| 2.9 CRDi 150 л.с. | 2001–2003 |
| 2.9 CRDi 4WD 150 л.с. | 2001–2006 |
| 2.9 CRDi 4WD 163 л.с. | 2003–2006 |
| 3.5 i V6 4WD 194 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TD 4WD 101 л.с. | 2001–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54290 |
| Кросс-номери | 0628.3011, 360820, 519027N, 82006446, 82-05016-SX, 93086, 97010H1729, AH 177 000P, HYA6446, LRh 0804, RSD283011, RSD283011, RSD283011, WG2162047 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 192 мм |
| Ширина ядра радіатора | 171 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Terracan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 192 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 171 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 513,37 ₴






