
Радіатор охолодження Toyota Carina E VI 1.6/1.8 92-97, NRF 507590
3 049,07 ₴
- В наявності
- Код: 507590
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Toyota Carina E VI 1.6/1.8 92-97, NRF 507590. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
507590
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
507590 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — CARINA E (_T19_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (AT190) 99 л.с. | 1993–1997 |
| 1.6 (AT190) 116 л.с. | 1993–1997 |
| 1.6 16V 106 л.с. | 1995–1997 |
| 1.6 GLI (AT190) 107 л.с. | 1992–1997 |
| 1.8 (AT191) 107 л.с. | 1995–1997 |
| TOYOTA — CARINA E Sportswagon (_T19_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 GLI (AT190_) 107 л.с. | 1993–1997 |
| 1.6 i (AT190_) 99 л.с. | 1995–1997 |
| 1.8 i (AT191_) 107 л.с. | 1995–1997 |
| TOYOTA — CARINA E седан (_T19_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (AT190) 107 л.с. | 1993–1997 |
| 1.6 (AT190) 99 л.с. | 1995–1997 |
| 1.6 (AT190) 106 л.с. | 1995–1997 |
| 1.6 16V (AT190_) 116 л.с. | 1994–1997 |
| 1.8 i 16V (AT191) 107 л.с. | 1995–1997 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 507590 |
| Кросс-номери | 0115.3091, 028N23, 051-017-0004, 101268, 10-25061-SX, 130.002, 1553715, 1640002160, 1640011580, 1640015570, 1640016450, 1640016470, 210430N, 351920, 470R0205, 53002141, 64838A, 731565, 736-0097, CR 533 000S, DCM3151, DRM50028, MK-1043, PR 1837A1, R12281 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 655 мм |
| Ширина ядра радіатора | 325 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувацькі характеристики | |
| для оригінального номера | 1640016470 |
| Ширина мережі [мм] | 325 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Довжина мережі [мм] | 655 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 049,07 ₴







