
Радіатор охолодження Opel Insignia 2.0 Turbo 08-17 (АКПП), NRF 53775
6 237,14 ₴
- В наявності
- Код: 53775
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Opel Insignia 2.0 Turbo 08-17 (АКПП), NRF 53775. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53775
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53775 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — MALIBU (V300) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 167 л.с. | 2012–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 E85 Turbo 220 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Turbo 220 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA седан (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Turbo 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo E85 220 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA универсал (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 E85 Turbo 220 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Turbo 220 л.с. | 2008–н.в. |
| SAAB — 9-5 (YS3G) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 t BioPower 220 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 t BioPower XWD 220 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Turbo 220 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Turbo XWD 220 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.8 Turbo V6 XWD 301 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53775 |
| Кросс-номери | 1300288, 1300294, 13241722, 13241729, 37 00 2472, 37002470, 630713, 630715, CR1101000P, D7X074TT, 37002470 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 237,14 ₴




