
Радіатор інтеркулера VW Golf/Bora/Skoda Octavia/Seat Leon 1.9TDI 00-10, NRF 30936
3 098,91 ₴
- В наявності
- Код: 30936
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера VW Golf/Bora/Skoda Octavia/Seat Leon 1.9TDI 00-10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30936 |
| Кросс-номери | 03004354, 053-018-0008, 0710.3051, 1780-0145, 1J0145803L, 1J0145803L, 1J0145803N, 1J0145803N, 1J0145803N, 1J0145803N, 344770, 487170N, 702.081, 74271, 7750079, 817557, 817653, 96679, AD016N004, AIA4354, CI 485 000S, DCA1038, V15-60-1203, WG1724189 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 187 мм |
| Ширина ядра радіатора | 185 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, A3, Octavia, Leon, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | sensor hole Q-12mm |
| Глибина мережі [мм] | 64 |
| Довжина мережі [мм] | 187 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без сенсора |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 098,91 ₴








