
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Nissan X-Trail 2.0/2,5/2,2D 01-13, NRF 35550
4 106,59 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35550
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Nissan X-Trail 2.0/2,5/2,2D 01-13, NRF 35550. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35550
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35550 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — X-TRAIL (T30) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2001–2013 |
| 2.0 4x4 150 л.с. | 2001–2013 |
| 2.5 4x4 179 л.с. | 2002–2013 |
| 2.0 140 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 4x4 140 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 4x4 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 4x4 114 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.5 4x4 165 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35550 |
| Кросс-номери | 0224110, 035-016-0028, 072031N, 0821.3021, 103844, 10-45193-SX, 13005263, 1770-0538, 260443, 345795, 350203430000, 43151, 448C0182, 667297, 7800381, 814331, 8608505, 8880400389, 921008H300, 921008H310, 921008H311, 921008H800, 921009H200, 921009H210 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 365 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 17 |
| Довжина мережі [мм] | 680 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 365 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 106,59 ₴





