
Радіатор інтеркулера MB A-class (W176)/B-class (W246/W242) 1.6-2.2D 11- OM651/M270, NRF 30957
7 346,40 ₴
- В наявності
- Код: 30957
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера MB A-class (W176)/B-class (W246/W242) 1.6-2.2D 11- OM651/M270, NRF 30957. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30957
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30957 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W176) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 160 (176.041) | 2015–н.в. |
| A 180 (176.042) 122 л.с. | 2012–н.в. |
| A 180 CDI (176.000) 109 л.с. | 2012–н.в. |
| A 200 (176.043) 156 л.с. | 2012–н.в. |
| A 200 CDI (176.001) 136 л.с. | 2012–н.в. |
| A 200 CDI (176.008) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| A 200 CDI 4-matic (176.002) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| A 220 CDI (176.003) 170 л.с. | 2012–н.в. |
| A 220 CDI 4-matic (176.005) 170 л.с. | 2012–н.в. |
| A 220 d (176.003) | 2015–н.в. |
| A 220 d 4-matic (176.005) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W246, W242) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 160 (246.241) | 2015–н.в. |
| B 180 (246.242) 122 л.с. | 2011–н.в. |
| B 180 CDI (246.200) 109 л.с. | 2011–н.в. |
| B 200 (246.243) 156 л.с. | 2011–н.в. |
| B 200 CDI (246.201) 136 л.с. | 2011–н.в. |
| B 200 CDI (246.208) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| B 200 CDI 4-matic (246.202) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| B 200 Natural Gas Drive (242.848) 156 л.с. | 2012–н.в. |
| B 220 CDI (246.203) 170 л.с. | 2011–н.в. |
| B 220 CDI (246.203) 177 л.с. | 2014–н.в. |
| B 220 CDI 4-matic (246.205) 177 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLA Shooting Brake (X117) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLA 180 (117.942) | 2015–н.в. |
| CLA 200 (117.943) | 2015–н.в. |
| CLA 200 CDI (117.908) 136 л.с. | 2015–н.в. |
| CLA 200 CDI 4-matic (117.902) 136 л.с. | 2015–н.в. |
| CLA 220 CDI (117.903) 177 л.с. | 2015–н.в. |
| CLA 220 CDI 4-matic (117.905) 177 л.с. | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLA купе (C117) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLA 180 (117.342) 122 л.с. | 2013–н.в. |
| CLA 200 (117.343) 150 л.с. | 2018–2019 |
| CLA 200 (117.343) 156 л.с. | 2013–н.в. |
| CLA 200 CDI (117.301) 136 л.с. | 2013–н.в. |
| CLA 200 CDI (117.308) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| CLA 200 CDI 4-matic (117.302) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| CLA 220 CDI (117.303) 163 л.с. | 2013–н.в. |
| CLA 220 CDI (117.303) 170 л.с. | 2013–н.в. |
| CLA 220 CDI (117.303) 177 л.с. | 2014–н.в. |
| CLA 220 CDI 4-matic (117.305) 170 л.с. | 2014–н.в. |
| CLA 220 CDI 4-matic (117.305) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| CLA 220 CDI 4-matic (117.305) 177 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLA-CLASS (X156) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GLA 180 (156.942) 122 л.с. | 2015–н.в. |
| GLA 200 (156.943) 156 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 200 CDI (156.908) 136 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 200 CDI 4-matic (156.902) 136 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 220 CDI (156.903) 170 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 220 CDI 4-matic (156.905) 170 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 220 d (156.903) | 2015–н.в. |
| GLA 220 d 4-matic (156.905) | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30957 |
| Кросс-номери | 001-10-29828, 054-018-0023, 0721.3009, 127021N, 2465000100, 2465000600, 30004658, 350895, 351319205400, 718.158, 7750013, 818623, 96334, AC630060, CI 479 000P, ME328N001, MSA4658, RT-0019, V30-60-1343, WG2158771, WG2208238, WG2370903 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 626 мм |
| Ширина ядра радіатора | 142 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, GLA-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 62 |
| Довжина мережі [мм] | 626 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 142 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 346,40 ₴







