
Радіатор кондиціонера Audi A6/A8/Q7/Q8 2.0-4.0 15-/VW Touateg 3.0TDI/TSI 18-, NRF 350359
6 276,42 ₴
- В наявності
- Код: 350359
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Audi A6/A8/Q7/Q8 2.0-4.0 15-/VW Touateg 3.0TDI/TSI 18-, NRF 350359. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350359
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350359 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4A2, C8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 40 TDI Mild Hybrid 204 л.с. | 2018–н.в. |
| AUDI — A8 (4N2, 4N8) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 50 TFSI Mild Hybrid quattro (4N8) 286 л.с. | 2018–н.в. |
| 55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. | 2017–н.в. |
| AUDI — Q7 (4MB, 4MG) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2015–2019 |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| SQ7 TDI quattro 435 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI e-tron | 2015–н.в. |
| 3.0 TFSI | 2015–н.в. |
| AUDI — Q8 (4MN) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI quattro 249 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| 55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. | 2018–н.в. |
| SQ8 TDI Mild Hybrid quattro 435 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — TOUAREG (CR7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 4motion 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 249 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.0 TSI 4motion 340 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350359 |
| Кросс-номери | 003-016-0025, 0220004, 042035N, 361275, 43722, 4M0816421B, 4M0816421B, 58015705, 7800093, 822609, 940685, AC 952 000S, AC830202, AD834C001, AI5459D, C12802, CCS-AU-018, DCC1996, DCN02008, WG2160620, WG2169894, WG2369396 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 676 мм |
| Ширина ядра радіатора | 444 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Q8, Touareg, A6, A8, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,8 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 676 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Хладагент | R 134a |
| Ширина мережі [мм] | 444 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 276,42 ₴





