
Радіатор пічки Citroen Jumper/Peugeot Boxer 11-, NRF 54486
1 826,92 ₴
- В наявності
- Код: 54486
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки Citroen Jumper/Peugeot Boxer 11-, NRF 54486. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54486
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54486 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 110 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 130 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 4x4 130 л.с. | 2015–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 4x4 163 л.с. | 2015–2019 |
| 2.2 BlueHDi 120 120 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.2 BlueHDi 140 140 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.2 BlueHDi 165 165 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.2 HDi 100 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 110 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 120 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 130 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 150 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 HDi 145 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 HDi 160 157 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 HDi 180 177 л.с. | 2011–н.в. |
| CITROEN — JUMPER автобус (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 110 л.с. | 2015–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 130 л.с. | 2015–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 163 л.с. | 2015–2019 |
| 2.2 BlueHDi 140 140 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.2 BlueHDi 165 165 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.2 HDi 100 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 110 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 120 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 130 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 150 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 HDi 155 157 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 HDi 160 157 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 HDi 180 177 л.с. | 2011–н.в. |
| PEUGEOT — BOXER автобус (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 110 л.с. | 2015–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 160 | 2015–н.в. |
| 2.2 BlueHDi 120 120 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.2 BlueHDi 140 140 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.2 BlueHDi 165 165 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.2 HDi 100 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 110 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 120 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 130 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 150 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 HDi 145 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 HDi 160 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 HDi 175 177 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54486 |
| Кросс-номери | 54486, 6448R8 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 230 мм |
| Ширина ядра радіатора | 167 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 826,92 ₴





