
Радіатор охолодження BMW 1 (E81/E87)/3 (E90-E93)/X1 (E84) 2.0/3.0 05-11 (N47/N57/N55), NRF 53472
4 501,14 ₴
- В наявності
- Код: 53472
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження BMW 1 (E81/E87)/3 (E90-E93)/X1 (E84) 2.0/3.0 05-11 (N47/N57/N55), NRF 53472. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53472
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53472 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E90) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2009–2011 |
| 318 d 122 л.с. | 2005–2011 |
| 318 d 143 л.с. | 2005–2011 |
| 318 d 136 л.с. | 2007–2011 |
| 320 d 163 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 150 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 177 л.с. | 2007–2011 |
| 320 d 184 л.с. | 2010–2011 |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2008–2011 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–2011 |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–2011 |
| 325 d 197 л.с. | 2006–2011 |
| 325 d 204 л.с. | 2010–2011 |
| 330 d 231 л.с. | 2005–2011 |
| 330 d 245 л.с. | 2009–2011 |
| 330 d xDrive 245 л.с. | 2009–2011 |
| 330 xd 231 л.с. | 2005–2011 |
| 335 d 286 л.с. | 2006–2011 |
| 335 i 326 л.с. | 2006–2011 |
| 335 i 306 л.с. | 2006–2011 |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2008–2011 |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2008–2011 |
| 335 xi 326 л.с. | 2006–2008 |
| 335 xi 306 л.с. | 2007–2011 |
| BMW — 3 Touring (E91) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2009–н.в. |
| 318 d 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 318 d 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 320 d 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–н.в. |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 325 d 197 л.с. | 2006–н.в. |
| 325 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 330 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 d 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 330 d xDrive 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 330 xd 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 335 d 286 л.с. | 2006–н.в. |
| 335 i 326 л.с. | 2006–2012 |
| 335 i 306 л.с. | 2006–н.в. |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2008–2012 |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2008–н.в. |
| 335 xi 326 л.с. | 2007–2008 |
| 335 xi 306 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — X1 (E84) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 d 163 л.с. | 2010–2015 |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2012–2015 |
| sDrive 16 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| sDrive 16 i 143 л.с. | 2013–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2009–н.в. |
| sDrive 20 d 177 л.с. | 2009–н.в. |
| sDrive 20 d 184 л.с. | 2012–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53472 |
| Кросс-номери | 004-017-0035-B, 0102.3127, 037-017-0093, 050044N, 06002293, 104.095, 104.095/A, 104626, 17112468099, 17117558480, 17117788903, 17117788904, 17117790297, 17117794488, 1740-0771, 350213157500, 354600, 502 277, 60785A, 703-0008, 735165, 7558480, 7700067 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 345 мм |
| Глибина ядра радіатора | 33 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 33 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 345 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 501,14 ₴










