
Радіатор кондиціонера Mini Cooper (F54-F56) 1.2-2.0D B37/B38/B47/B48 13-, NRF 350404
5 381,26 ₴
- В наявності
- Код: 350404
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Mini Cooper (F54-F56) 1.2-2.0D B37/B38/B47/B48 13-, NRF 350404. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350404
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350404 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MINI — MINI (F55) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 136 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper D 116 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S 192 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S JCW 211 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper SD 170 л.с. | 2014–н.в. |
| One 102 л.с. | 2014–н.в. |
| One D 95 л.с. | 2014–н.в. |
| One First | 2015–н.в. |
| One First 75 л.с. | 2017–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper SD 163 л.с. | 2013–2017 |
| One 102 л.с. | 2017–н.в. |
| MINI — MINI (F56) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 136 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper D 116 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper S 192 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper S JCW 211 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper SD 170 л.с. | 2014–н.в. |
| One 102 л.с. | 2014–н.в. |
| One D 95 л.с. | 2014–н.в. |
| One First 75 л.с. | 2017–н.в. |
| One First 75 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper SD 163 л.с. | 2014–2017 |
| One 102 л.с. | 2017–н.в. |
| MINI — MINI CLUBMAN (F54) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper | 2015–н.в. |
| Cooper D | 2015–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S | 2015–н.в. |
| Cooper S ALL4 163 л.с. | 2015–н.в. |
| Cooper S JCW 211 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S JCW ALL4 211 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper SD | 2015–н.в. |
| Cooper SDX ALL4 | 2016–н.в. |
| Cooper SX ALL4 | 2016–н.в. |
| One | 2015–н.в. |
| One D | 2015–н.в. |
| MINI — MINI кабрио (F57) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper | 2015–н.в. |
| Cooper D | 2015–н.в. |
| Cooper S | 2015–н.в. |
| Cooper SD | 2016–н.в. |
| John Cooper Works | 2015–н.в. |
| One | 2016–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S JCW 211 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350404 |
| Кросс-номери | 0222546, 032-016-0004, 052029N, 06015701, 0802.2042, 30311855CP, 350203786000, 43629, 448C0291, 64509271204, 64509271204, 667189, 822615, 8880400618, 9271204, 940509, AC 892 000P, AC 892 000S, BSG 15-525-024, BW5550D, BW5550D, C12629, CCS-BM-030 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 646 мм |
| Ширина ядра радіатора | 302 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.6 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Сумісність з моделлю | Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,3 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,6 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 646 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 302 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 381,26 ₴




