
Радіатор охолодження Toyota Hikux 2.4D 15-, NRF 560003
9 016,06 ₴
- В наявності
- Код: 560003
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Toyota Hikux 2.4D 15-, NRF 560003. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
560003
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
560003 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — HILUX VIII Пикап (_N1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D (GUN112_, GUN122_, GUN135_, GUN120_) 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 D (GUN135) 170 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 D 4WD (GUN125) 170 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 D 4WD (GUN125_) 150 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 560003 |
| Кросс-номери | 164000L431, 164000L450, 164000L460, 210290N |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 656 мм |
| Ширина ядра радіатора | 550 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 016,06 ₴



