
Радіатор кондиціонера Renault Trafic 2.0CDTI 06-, NRF 35914
4 321,51 ₴
- В наявності
- Код: 35914
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Renault Trafic 2.0CDTI 06-, NRF 35914. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35914
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35914 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 ECOTEC 117 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 Di 82 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 ECOTEC 117 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 ECOTEC 117 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II Van (FL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 117 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (FL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 117 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II автобус (JL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 117 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 115 (JL0H) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (JL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35914 |
| Кросс-номери | 0221593, 037-016-0034, 0809.3074, 10-45635-SX, 105549, 1770-0095, 182045N, 345815, 43005400, 43446, 4417652, 4417652, 448C0125, 667046, 7800293, 814172, 8200465490, 8660003447, 8880400466, 93857127, 93857127, 940109, AC 708 000S, AC840728, CCS-PL-025 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Ширина ядра радіатора | 440 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 15,5 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 565 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 440 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 321,51 ₴




