
Радіатор пічки Opel Astra G/Zafira A/B 98-15, NRF 54279
1 733,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: 54279
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Opel Astra G/Zafira A/B 98-15, NRF 54279. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54279
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54279 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 65 л.с. | 1998–2000 |
| 1.2 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.4 90 л.с. | 2007–2009 |
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 103 л.с. | 2002–2009 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.7 TD 68 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 16V OPC 160 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 DI 82 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 OPC 192 л.с. | 2002–2005 |
| 2.0 OPC 200 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2000–2005 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G купе (F07_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 103 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 2000–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 16V Turbo 190 л.с. | 2000–2001 |
| 2.0 16V Turbo 192 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 16V Turbo 200 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2000–2005 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G седан (F69_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 65 л.с. | 1998–2000 |
| 1.2 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.4 90 л.с. | 2007–2009 |
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 103 л.с. | 2002–2009 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2005 |
| OPEL — ASTRA G универсал (F35_) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 65 л.с. | 1998–2000 |
| 1.2 16V 75 л.с. | 2000–2004 |
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2004 |
| 1.6 103 л.с. | 2002–2009 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2003–2004 |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2004 |
| 1.7 TD 68 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2004 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 DI 82 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2004 |
| 2.0 OPC 192 л.с. | 2002–2004 |
| 2.0 OPC 200 л.с. | 2002–2004 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2001–2004 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2004 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2004 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54279 |
| Кросс-номери | 037-015-0006, 037-015-0006-B, 0607.2010, 09117283, 09117283, 10-35071-SX, 159002N, 160102910, 1618142, 1618142, 1760-0382, 18-0225, 207 988, 220M30, 32462, 347115, 350218418000, 37006321, 669568, 72660, 7765017, 812222, 9117283, 9117283, 93823, 9911555 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 179 мм |
| Ширина ядра радіатора | 208 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 179 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без дроту |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 208 |
| обмеження виробника | BEHR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 733,78 ₴




