
Радіатор охолодження Toyota Hilux VI 2.5 D-4D 01-05, NRF 59279
6 509,46 ₴
- В наявності
- Код: 59279
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Toyota Hilux VI 2.5 D-4D 01-05, NRF 59279. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59279
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59279 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — HILUX VI Пикап (_N1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D-4D (KDN145, KDN150) 88 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 D-4D 4WD (KDN165, KDN170, KDN190) 102 л.с. | 2001–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59279 |
| Кросс-номери | 1640067190, 53002460 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 550 мм |
| Ширина ядра радіатора | 518 мм |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 509,46 ₴




