
Радіатор кондиціонера Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0D 04-, NRF 35600
4 295,08 ₴
- В наявності
- Код: 35600
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0D 04-, NRF 35600. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35600
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35600 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (JM) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 120 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 LPG 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 150 л.с. | 2009–2010 |
| KIA — SPORTAGE (JE_, KM_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 166 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 16V 4WD 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 113 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 16V 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.7 V6 4WD 175 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35600 |
| Кросс-номери | 019-016-0010, 0224670, 0828.3029, 104013, 10-45108-SX, 188542, 260396, 350203843000, 379900, 43204, 448C0133, 51KI028, 562014N, 667101, 754M22, 7800202, 812716, 82005156, 8880400344, 94801, 976061F000, 976061F000, 976062E000, 976062E000, 976062E100 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 580 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 19 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 12,9 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,2 |
| Глибина мережі [мм] | 19 |
| Довжина мережі [мм] | 580 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 375 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 295,08 ₴





