
Радіатор охолодження MB E-class (W124/S124) 93-96, NRF 58164
6 653,06 ₴
- В наявності
- Код: 58164
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження MB E-class (W124/S124) 93-96, NRF 58164. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58164
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58164 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W124) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 250 D (124.126, 124.129) 113 л.с. | 1993–1995 |
| E 300 D (124.131) 136 л.с. | 1993–1995 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS Break (S124) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 250 TD (124.186) 113 л.с. | 1993–1996 |
| E 300 TD (124.191) 136 л.с. | 1993–1996 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58164 |
| Кросс-номери | 054-017-0044, 054-017-0046-B, 101334, 10-25904-SX, 118.020, 120530N, 1245001702, 1245001802, 1245002002, 1245007503, 1245007603, 1245007803, 30002178, 350213763000, 62696A, 62699A, 732591, 80047b, 80047z, A1245001702, A1245001802, A1245002002 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 533 мм |
| Ширина ядра радіатора | 485 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 533 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 485 |
| для оригінального номера | 1245001702 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 653,06 ₴



