
Радіатор охолодження Mitsubishi Carisma 1.6/1.8 97-06, NRF 519517
4 574,71 ₴
- В наявності
- Код: 519517
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mitsubishi Carisma 1.6/1.8 97-06, NRF 519517. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
519517
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
519517 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CARISMA (DA_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (DA1A) 90 л.с. | 1995–2006 |
| 1.6 (DA1A) 99 л.с. | 1997–2006 |
| 1.6 (DA1A) 95 л.с. | 1998–2006 |
| 1.6 (DA1A) 103 л.с. | 2000–2006 |
| 1.8 (DA2A) 116 л.с. | 1995–2006 |
| 1.8 16V (DA2A) 140 л.с. | 1995–2006 |
| 1.8 16V GDI (DA2A) 125 л.с. | 1997–2006 |
| 1.8 GDI (DA2A) 122 л.с. | 2000–2006 |
| MITSUBISHI — CARISMA седан (DA_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (DA1A) 90 л.с. | 1996–2006 |
| 1.6 (DA1A) 99 л.с. | 1997–2006 |
| 1.6 (DA1A) 95 л.с. | 1998–2006 |
| 1.6 (DA1A) 103 л.с. | 2000–2006 |
| 1.8 (DA2A) 115 л.с. | 1996–2006 |
| 1.8 16V GDI (DA2A) 125 л.с. | 1997–2006 |
| 1.8 GDI (DA2A) 122 л.с. | 2000–2006 |
| MITSUBISHI — SPACE STAR (DG_A) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 16V (DG1A) 86 л.с. | 1998–2004 |
| 1.3 16V (DG1A) 83 л.с. | 1998–2004 |
| 1.3 16V (DG1A) 82 л.с. | 2000–2004 |
| 1.6 16V (DG3A) 98 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 GDI (DG5A) 118 л.с. | 1998–2004 |
| 1.8 GDI (DG5A) 122 л.с. | 1998–2004 |
| 1.8 MPI 112 л.с. | 2002–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 519517 |
| Кросс-номери | 0116.3027, 033-017-0007, 033-017-0014, 102171, 10-25957-SX, 119.038, 141320N, 1740-0282, 32002111, 32002142, 362725, 62857A, 723-1010, 732525, 735497, 8586006, CR 549 000S, DCM2470, DCM2491, DRM45010, M-0180181, MB925637, MK-1081, MR299522, MR299523 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 673 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 20 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | Carisma, Space Star |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 20 |
| Довжина мережі [мм] | 673 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 574,71 ₴







