
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Hyundai Kona 1.0 T-GDi/1.6 CRDi 17-, NRF 350382
7 657,29 ₴
- В наявності
- Код: 350382
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Hyundai Kona 1.0 T-GDi/1.6 CRDi 17-, NRF 350382. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350382
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350382 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350382 |
| Кросс-номери | 82015716, 940831, 97606J9000 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 605 мм |
| Ширина ядра радіатора | 304 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 12.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 657,29 ₴




