
Радіатор кондиціонера Volvo S60/S90/V60/V90/XC60 15-, NRF 350470
7 404,10 ₴
- В наявності
- Код: 350470
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Volvo S60/S90/V60/V90/XC60 15-, NRF 350470. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350470
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350470 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S90 II (234) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D3 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 AWD 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D5 AWD 235 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D5 Polestar AWD 240 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T4 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T5 254 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T6 AWD 320 л.с. | 2016–н.в. |
| D4 Drive-E Polestar 200 л.с. | 2016–н.в. |
| D4 Drive-E Polestar AWD 200 л.с. | 2016–н.в. |
| T5 Drive-E Polestar 261 л.с. | 2016–н.в. |
| T5 Drive-E Polestar 253 л.с. | 2017–н.в. |
| T6 Drive-E Polestar AWD 326 л.с. | 2017–н.в. |
| T8 Plug-in Hybrid AWD 407 л.с. | 2017–н.в. |
| VOLVO — V60 I (155, 157) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D4 190 л.с. | 2015–н.в. |
| D4 181 л.с. | 2013–2015 |
| VOLVO — V60 II (225, 227) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T6 Drive-E Polestar AWD 326 л.с. | 2018–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2018–н.в. |
| D3 AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 190 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 AWD 190 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 Polestar 200 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 Polestar AWD 200 л.с. | 2018–н.в. |
| T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 AWD 250 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 Polestar 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 Polestar AWD 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2018–н.в. |
| VOLVO — V90 II универсал (235, 236) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 B5 Mild-Hybrid 250 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 D3 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D3 AWD 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 AWD 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D5 AWD 235 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T4 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T5 254 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T5 250 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 T6 AWD 320 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T8 Plug-in-Hybrid AWD 390 л.с. | 2020–н.в. |
| D4 Polestar 200 л.с. | 2016–н.в. |
| D5 Polestar AWD 239 л.с. | 2016–н.в. |
| Polestar AWD 200 л.с. | 2016–н.в. |
| T5 Polestar 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2017–н.в. |
| T6 Polestar AWD 326 л.с. | 2017–н.в. |
| VOLVO — XC60 II (246) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D3 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D4 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D4 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D4 AWD 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D4 Polestar 200 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 D4 Polestar AWD 200 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 D5 AWD 235 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D5 Polestar AWD 240 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 T4 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 T5 254 л.с. | 2017–2018 |
| 2.0 T5 AWD 249 л.с. | 2017–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350470 |
| Кросс-номери | 31657301, 31686539, 32138990, 32252574, 32339858 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 341 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, XC60, V60, S90, V90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 404,10 ₴




