
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) MB A-class (W169)/B-class (W245) 1.5-2.0LPG 04-12, NRF 35758
4 334,03 ₴
- В наявності
- Код: 35758
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) MB A-class (W169)/B-class (W245) 1.5-2.0LPG 04-12, NRF 35758. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35758
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35758 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W169) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 150 (169.031, 169.331) 95 л.с. | 2004–2012 |
| A 160 (169.031, 169.331) 95 л.с. | 2009–2012 |
| A 160 CDI (169.006, 169.306) 82 л.с. | 2004–2012 |
| A 170 (169.032, 169.332) 116 л.с. | 2004–2012 |
| A 180 (169.032, 169.332) 116 л.с. | 2009–2012 |
| A 180 CDI (169.007, 169.307) 109 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 (169.033, 169.333) 136 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 CDI (169.008, 169.308) 140 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 CDI (169.308) 136 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 TURBO (169.034, 169.334) 193 л.с. | 2005–2012 |
| E-CELL 68 л.с. | 2010–2012 |
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W245) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 150 (245.231) 95 л.с. | 2005–2011 |
| B 160 (245.231) 95 л.с. | 2009–2011 |
| B 170 (245.232) 116 л.с. | 2005–2011 |
| B 170 NGT (245.233) 116 л.с. | 2008–2011 |
| B 180 (245.232) 116 л.с. | 2009–2011 |
| B 180 CDI (245.207) 109 л.с. | 2005–2011 |
| B 180 NGT (245.233) 116 л.с. | 2008–2011 |
| B 200 (245.233) 136 л.с. | 2005–2011 |
| B 200 CDI (245.208) 140 л.с. | 2005–2011 |
| B 200 TURBO (245.234) 193 л.с. | 2005–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35758 |
| Кросс-номери | 0221024, 054-016-0017, 0806.2090, 10-45464-SX, 104581, 122024N, 1637844080, 1695000354, 1695000754, 1695001254, 1770-0307, 260033, 30005382, 30311665, 30311665CP, 350203745000, 382515, 387900, 43303, 448C0012, 667002, 75798, 7800220, 814249, 8880400415 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 410 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,8 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 590 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Розмір різі | 3/8"-24 UNF |
| Ширина мережі [мм] | 410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 334,03 ₴





