
Радіатор пічки Volvo 440/460 88-96, NRF 58150
2 190,53 ₴
- В наявності
- Код: 58150
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Volvo 440/460 88-96, NRF 58150. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58150
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58150 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — 440 K (445) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 83 л.с. | 1988–1996 |
| 1.7 95 л.с. | 1988–1989 |
| 1.7 87 л.с. | 1988–1996 |
| 1.7 102 л.с. | 1989–1996 |
| 1.7 Turbo 120 л.с. | 1988–1996 |
| 1.7 Turbo 122 л.с. | 1991–1996 |
| 1.8 90 л.с. | 1991–1996 |
| 1.8 90 л.с. | 1995–1996 |
| 1.9 Turbo-Diesel 90 л.с. | 1994–1996 |
| 2.0 110 л.с. | 1992–1995 |
| 2.0 109 л.с. | 1993–1996 |
| 1.7 109 л.с. | 1988–1989 |
| 1.7 106 л.с. | 1988–1996 |
| VOLVO — 460 L (464) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 83 л.с. | 1992–1996 |
| 1.7 87 л.с. | 1988–1996 |
| 1.7 102 л.с. | 1989–1992 |
| 1.7 Turbo 120 л.с. | 1989–1996 |
| 1.7 Turbo 122 л.с. | 1991–1996 |
| 1.8 90 л.с. | 1991–1996 |
| 1.9 Turbo-Diesel 90 л.с. | 1994–1996 |
| 2.0 110 л.с. | 1992–1995 |
| 2.0 109 л.с. | 1993–1996 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58150 |
| Кросс-номери | 052-015-0003, 10-35256-SX, 1760-0512, 229060N, 3402363, 3462359, 59006084, 812326, AH 91 000P, DCM1259, M-231015A, VOA6084, WG2162227 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 190 мм |
| Ширина ядра радіатора | 195 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 440, 460 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 190 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з дротом |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 195 |
| обмеження виробника | BEHR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190,53 ₴









