
Радіатор пічки Nissan MicraIII/Note/Renault Clio1.5 dCi 03-, NRF 58211
1 815,70 ₴
- В наявності
- Код: 58211
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Nissan MicraIII/Note/Renault Clio1.5 dCi 03-, NRF 58211. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58211
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58211 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO Grandtour (KR0/1_) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 103 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 16V Hi-Flex (KR0S) 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 16V (KR02, KR0J) 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 16V (KR0E) 78 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 16V (KR0P) 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 16V Hi-Flex (KR1U) 79 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 16V 98 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 88 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (KR0F) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KR0G) 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KR0H) 106 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KR1C, KR1N) 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (KR0B) 112 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (KR10) 128 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — CLIO III (BR0/1, CR0/1) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 78 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 16V 103 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 16V Hi-Flex (BR1U, CR1U) 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 16V (BR0P, CR0P) 101 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R) 65 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 Ethanol 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 16V 98 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 64 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 88 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (BR0H, CR0H) 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (BR17, CR17) 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (BR1C, CR1C) 103 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B...) 112 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) 88 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V GT (BR10, CR10) 128 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 16V (BR0C, BR0K, CR0C, CR0K) 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 16V Sport 197 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 16V Sport 200 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2007–2012 |
| RENAULT — CLIO III фургон (SB_, SR_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–2010 |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2005–2007 |
| RENAULT — MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 103 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 (FP0C, FP0K, FP0P) 65 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P, JP0T) 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.2 (JP0S) 78 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.2 16V Hi-Flex 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 16V (JP0W) 101 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 (JP01, JP0J) 98 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (FP0D, JP0D) 82 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (FP0E, JP0E) 65 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (FP0F, JP0F) 86 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (FP0G, JP0G) 68 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (JP02) 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (JP0G, JP0H) 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 90 88 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G) 112 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 (JP0L, JP0V) 88 л.с. | 2004–н.в. |
| RENAULT — WIND (E4M_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (E4MF) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TCe 100 (E4MA) 102 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58211 |
| Кросс-номери | 035-015-0001-B, 0609.3018, 079000N, 10-35173-SX, 13006256, 160074010, 27140AX700, 27140AX70A, 27140AX70B, 32461, 346405, 350218440000, 43006396, 72206, 7701208381, 7701208766, 7760041, 812250, 812308, 812373, 93092, 93902, 9914005, AH 16 000S, DCM1064 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 167 мм |
| Ширина ядра радіатора | 165 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Note, Wind, Clio, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 167 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 815,70 ₴





