
Радіатор охолодження Mazda 2 1.5 07-15, NRF 53850
4 153,73 ₴
- В наявності
- Код: 53850
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mazda 2 1.5 07-15, NRF 53850. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53850
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53850 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 2 (DE) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 MZR 102 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53850 |
| Кросс-номери | 105165, 110064N, 27002212, 347890, 68505, 68538, 701246, 8560503, CR 2267 000S, DCM2266, DRM44018, M-0160470, MZ2212, MZ2215, MZ309R003, R12921, WG1722654, WG1919653, WG2183221, WG2206759, ZJ3915200A |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 555 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 555 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 153,73 ₴








