
Радіатор охолодження Suzuki Grand Vitara II 05-, NRF 53702
4 903,84 ₴
- В наявності
- Код: 53702
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Suzuki Grand Vitara II 05-, NRF 53702. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53702
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53702 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — ESCUDO II (JT) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53702 |
| Кросс-номери | 0114.3045, 10-25457-SX, 105138, 129.046, 129.046/A, 1770065J10, 1770065J30, 320044N, 365500, 52002105, 64199, 701592, DCM3115, DRM47017, LRc 24165, MK-1199, PR 7050N3, RB-1119, SZ2105, WG1722527, WG1919789, WG2206860, 52002105 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 686 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 20 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 20 |
| Довжина мережі [мм] | 686 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 903,84 ₴





