
Радіатор кондиціонера Honda Civic VII 1.4/1.6i 01-05, NRF 35663
2 789,10 ₴
- В наявності
- Код: 35663
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Honda Civic VII 1.4/1.6i 01-05, NRF 35663. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35663
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35663 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 75 л.с. | 2001–2005 |
| 1.4 iS (EP1) 90 л.с. | 2001–2005 |
| 1.6 i 110 л.с. | 2001–2005 |
| HONDA — CIVIC VII купе (EM2) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 110 л.с. | 2001–2005 |
| 1.7 i 120 л.с. | 2001–2005 |
| 1.7 i VTEC 125 л.с. | 2001–2005 |
| HONDA — CIVIC VII седан (ES) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (ES4) 90 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 110 л.с. | 2001–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35663 |
| Кросс-номери | 018-016-0012, 018-016-0015, 0226660, 0226670, 0819.3009, 102005N, 103923, 10-45351-SX, 25005165, 25005202, 345705, 350203386000, 350203665000, 350203933000, 380300, 448C0021, 5211-9817, 53522, 667095, 713M24, 7800128, 7800262, 80110S5A003, 80110S5AT01 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 789,10 ₴










