
Радіатор охолодження Iveco Daily 3.0 11-, NRF 58431
10 261,63 ₴
- В наявності
- Код: 58431
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Iveco Daily 3.0 11-, NRF 58431. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58431
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58431 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| IVECO — DAILY CITYS автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 | 2014–н.в. |
| IVECO — DAILY IV c бортовой платформой/ходовая часть (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 70C17, 70C17 /P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| IVECO — DAILY V c бортовой платформой/ходовая часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35C15, 35C15D, 35S15, 40C15, 45C15, 50C15, 60C15, 70C15 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 35C17, 35C17D, 35S17, 40C17, 45C17, 50C17, 60C17, 70C17 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 35C21, 35S21, 40C21, 45C21, 50C21, 60C21, 70C21 205 л.с. | 2011–н.в. |
| IVECO — DAILY V фургон/универсал (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 29L15 V, 35C15L V, 40C15L V, 50C15L V 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 35C15 V, 40C15 V 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 35C17 V, 35S17 V, 40C17 V, 45C17 V, 50C17 V, 60C17 V, 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 35C21 V, 35S21 V, 40C21 V, 45C21 V, 50C21 V 204 л.с. | 2011–н.в. |
| Natural Power 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 65C14, 7 136 л.с. | 2011–2014 |
| IVECO — DAILY c бортовой платформой/ходовая часть (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 65C15, 70C15 146 л.с. | 2014–н.в. |
| 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 65C15, 70C15, 72C15 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 35S15, 55S15, 70S15, 70C15 146 л.с. | 2014–н.в. |
| 35S17 HW, 35S17 HWD, 55S17 HW, 55S17 HWD 4x4 | 2015–н.в. |
| 35S17, 35C17, 40C17, 50C17, 65C17, 70C17 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 35S18, 35C18, 40C18, 50C18, 65C18, 70C18, 72C18 179 л.с. | 2016–н.в. |
| 35S18, 55S18 4x4 180 л.с. | 2016–н.в. |
| 35S21, 35C21, 40C21, 50C21, 65C21, 70C21 205 л.с. | 2014–н.в. |
| Natural Power 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 65C14, 70C14 136 л.с. | 2014–н.в. |
| IVECO — DAILY фургон/универсал (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 65C15, 70C15 146 л.с. | 2014–н.в. |
| 35S17, 35C17, 40C17, 50C17, 65C17, 70C17 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 35S21, 35C21, 40C21, 50C21, 65C21, 70C21 205 л.с. | 2014–н.в. |
| Natural Power 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 65C14, 70C14 136 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58431 |
| Кросс-номери | 0005801255814, 0204.3075, 022-017-0010-B, 107456, 114.084, 28002125, 350213204700, 354995, 400045N, 5801255814, 61989, 7.21045, BRAC5814, CR 2088 000S, FT55084, FT929R001, IV2125, R12703, RA0140110, RB-2472, WG1723382, WG1919128, WG2183081, WG2333795 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 599 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 640 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 599 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 261,63 ₴








