
Радіатор кондиціонера Mitsubishi L200 2.5Di-D 05-15, NRF 35871
5 395,69 ₴
- В наявності
- Код: 35871
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Mitsubishi L200 2.5Di-D 05-15, NRF 35871. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35871
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35871 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — L 200 (KB_T, KA_T) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI-D 167 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 DiD (KA4T) 136 л.с. | 2005–2015 |
| 2.5 DI-D (KA4T) 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 167 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 178 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35871 |
| Кросс-номери | 0224211, 033-016-0007, 0816.3022, 0816.3023, 10-45584-SX, 105460, 142031N, 1770-0270, 32005218, 32005239, 350203668000, 354965, 393100, 43415, 5321-9803, 7800403, 7812A171, 814214, 8588109, 940068, 940610, AC 815 000P, AC830261, CCS-MS-005, CF20286 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 435 мм |
| Ширина ядра радіатора | 417 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,2 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 435 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 417 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 395,69 ₴










