
Радіатор кондиціонера Subaru Forester 2.0/2.5 03-08, NRF 35869
5 125,38 ₴
- В наявності
- Код: 35869
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Subaru Forester 2.0/2.5 03-08, NRF 35869. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35869
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35869 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — FORESTER (SG) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 RX Nato AWD (SG9) 156 л.с. | 2002–2008 |
| 2.0 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 S Turbo 177 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 X 158 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 211 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 XT 230 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35869 |
| Кросс-номери | 0227621, 049-016-0009, 0824.3008, 103837, 261181, 352008N, 382900, 43461, 51005060, 7320SA000, 73210SA000, 73210SA010, 73210SA011, 73210SA012, 73210SA020, 73210SA030, 73210SA031, 7800545, 814312, 94848, A63-62-0008, AC 479 001S, AC830095, C12455 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 637 мм |
| Ширина ядра радіатора | 383 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 637 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 383 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 125,38 ₴









