
Радіатор охолодження Honda Jazz 1.2/1.3i 08- (АКПП), NRF 59318
4 650,69 ₴
- В наявності
- Код: 59318
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Honda Jazz 1.2/1.3i 08- (АКПП), NRF 59318. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59318
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59318 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — FIT III (GE) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 i 100 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59318 |
| Кросс-номери | 19010RB0004, 19010RB1901, 25002253, 681374 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 681 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 650,69 ₴




