Радіатор пічки Hyundai Tucson 15- (к-кт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54470 |
| Кросс-номери | 707297, 811655 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 156 мм |
| Ширина ядра радіатора | 217 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson, ix35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 041,23 ₴





