
Радіатор охолодження Opel Astra F/G/Zafira A 1.6-2.2 16V 98-05 (Економ-клас), NRF 54668A
2 828,94 ₴
- В наявності
- Код: 54668A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Opel Astra F/G/Zafira A 1.6-2.2 16V 98-05 (Економ-клас), NRF 54668A. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54668A
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54668A (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA G CLASSIC (T98) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (F08, F48) 101 л.с. | 2004–2006 |
| OPEL — ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 90 л.с. | 2004–2007 |
| OPEL — ASTRA G CLASSIC седан (T98) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V (F69) 90 л.с. | 2004–2009 |
| 1.6 16V (F69) 101 л.с. | 2004–2008 |
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G Фургон (F70) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (F70) 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 75 л.с. | 1999–2000 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 (F70) 101 л.с. | 1998–2004 |
| OPEL — ASTRA G кабрио (F67) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 2001–2005 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2001–2005 |
| OPEL — ASTRA G купе (F07_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 2000–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G седан (F69_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 LPG (F69) 101 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G универсал (F35_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2004 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2003–2004 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2004 |
| OPEL — ZAFIRA A (F75_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 1999–2005 |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2001–2005 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 1999–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54668A |
| Кросс-номери | 0107.9062, 037-017-0019, 101339, 10-25062-SX, 121.113/A, 1300189, 1300189, 151670N, 350213970000, 356965, 363500, 37002296, 54668, 630041, 725-0038-R, 7705084, 90570728, 90570728, 93277988, 93277988, AC288314, BSG 65-520-047, CR 227 000S, DRM20083 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 610 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 378 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 828,94 ₴




