
Радіатор кондиціонера Ford Transit 2.2-3.2TDCI 06-14, NRF 35846
4 451,51 ₴
- В наявності
- Код: 35846
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Ford Transit 2.2-3.2TDCI 06-14, NRF 35846. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35846
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35846 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT TOURNEO (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 131 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 16V 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.3 16V CNG [RWD] 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.3 16V LPG [RWD] 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 TDCi 200 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 135 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 TDCi 200 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — TRANSIT фургон (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 16V 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.3 16V CNG [RWD] 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.3 16V LPG [RWD] 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 TDCi 200 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35846 |
| Кросс-номери | 017-016-0029, 0222032, 0805.3031, 092038N, 10-45563-SX, 104986, 13.72075, 1371571, 1383318, 1485358, 1679998080, 1770-0436, 18005407, 260387, 345390, 350203730000, 350203740000, 43318, 448C0219, 6C1119710AB, 6C1119710AC, 6C1119710AD, 6C1119710AE, 712M29 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 392 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 14.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 14,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 14,5 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 720 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 392 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 451,51 ₴






