
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Citroen C1/Peugeot 107/Toyota Aygo 1.0/1.4HDi 05-14, NRF 35778
4 553,92 ₴
- В наявності
- Код: 35778
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Citroen C1/Peugeot 107/Toyota Aygo 1.0/1.4HDi 05-14, NRF 35778. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35778
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35778 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C1 (PM_, PN_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 HDi 54 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 107 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 HDi 54 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — AYGO (WNB1_, KGB1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 (KGB10) 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 HDi (WNB10) 54 л.с. | 2005–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35778 |
| Кросс-номери | 009-016-0022, 0225521, 062012N, 0803.3025, 104452, 260373, 30311638CP, 350203695000, 350203753000, 350203794000, 357850, 43259, 43259/O, 448C0156, 53005414, 6455EE, 6455EE, 6455EF, 6455EF, 667022, 707M16, 7800131, 818014, 884500H010, 884500H020 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 360 мм |
| Ширина ядра радіатора | 345 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | C1, 107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 14,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 360 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 345 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 553,92 ₴








