
Радіатор інтеркулера Renault Scenic III/Megane III 1.9D/2.0TCei 08-, NRF 30268
5 514,52 ₴
- В наявності
- Код: 30268
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера Renault Scenic III/Megane III 1.9D/2.0TCei 08-, NRF 30268. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30268
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30268 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — GRAN TOUR III универсал (KZ0/1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi (KZ0J, KZ0N, KZ1S) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TCe 190 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TCe (KZ0K, KZ1T) 180 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — MEGANE CC (EZ0/1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi (EZ0J, EZ1S) 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TCe (EZ1T) 180 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — MEGANE III Наклонная задняя часть (BZ0_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi (BZ0N, BZ0J) 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TCe 190 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TCe (BZ0K) 180 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — MEGANE III купе (DZ0/1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi (DZ0N, DZ0J, DZ1J, DZ1K) 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TCe 190 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TCe (DZ0K) 180 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — SCÉNIC III (JZ0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30268 |
| Кросс-номери | 042-018-0010, 0709.3116, 105292, 144960022R, 144960734R, 144968116R, 187017N, 352265, 43004411, 723.048, 723.048/O, 7750047, 818870, 823M90A, 96546, AC630035, BSG 75-535-003, CI 314 000P, RN424N001, RTA4411, RTA4411, WG1723830, WG1794155, 818870 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 657 мм |
| Ширина ядра радіатора | 105 мм |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 80 |
| Довжина мережі [мм] | 657 |
| Ширина мережі [мм] | 105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 514,52 ₴



