
Радіатор охолодження Jeep Cherokee/Grand Cherokee 2.5TD 4x4 88-01, NRF 50231
9 072,29 ₴
- В наявності
- Код: 50231
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Jeep Cherokee/Grand Cherokee 2.5TD 4x4 88-01, NRF 50231. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
50231
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
50231 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — CHEROKEE (XJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 116 л.с. | 1988–2001 |
| 2.5 Tdi 4x4 116 л.с. | 1996–2001 |
| JEEP — GRAND CHEROKEE (ZJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 4x4 (Z) 115 л.с. | 1995–1999 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 50231 |
| Кросс-номери | 103039, 21002016, 30002235, 470R0395, 52029100, 520710N, 53001174, 61008, 62752A, 732312, 8261205, AC293809, D7Y082TT, DCM2109, DCM2373, JE2016, M-0570020, MS2235, R12481, SKRD-0120092 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 790 мм |
| Ширина ядра радіатора | 268 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 790 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 268 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 072,29 ₴








