
Радіатор охолодження Ford Mondeo 1.6-2.5/1.8TD 93-00, NRF 509527
4 153,73 ₴
- В наявності
- Код: 509527
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Ford Mondeo 1.6-2.5/1.8TD 93-00, NRF 509527. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
509527
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
509527 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — COUGAR (EC_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 131 л.с. | 1998–2001 |
| 2.5 ST 200 205 л.с. | 2000–2001 |
| 2.5 V6 24V 170 л.с. | 1998–2001 |
| 2.5 V6 24V 170 л.с. | 2000–2001 |
| FORD — MONDEO II (BAP) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 i 16V 95 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 i 115 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 i 131 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 24V 170 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 24V 170 л.с. | 2000–2000 |
| 2.5 ST 200 205 л.с. | 1999–2000 |
| FORD — MONDEO II Clipper (BNP) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 i 16V 95 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 i 115 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 i 131 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 24V 170 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 24V 170 л.с. | 1999–2000 |
| 2.5 ST 200 205 л.с. | 1999–2000 |
| FORD — MONDEO II седан (BFP) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 i 16V 95 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 i 115 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 i 131 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 24V 170 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 24V 170 л.с. | 2000–2000 |
| 2.5 ST 200 205 л.с. | 1999–2000 |
| FORD — MONDEO (GBP) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 16V 90 л.с. | 1993–1996 |
| 1.6 i 16V 88 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 i 16V 112 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 i 16V 4x4 115 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 TD 88 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i 16V 4x4 136 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i 16V 4x4 132 л.с. | 1994–1996 |
| 2.5 i 24V 170 л.с. | 1994–1996 |
| FORD — MONDEO седан (GBP) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 16V 90 л.с. | 1993–1996 |
| 1.6 i 16V 88 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 i 16V 112 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 TD 88 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i 16V 4x4 136 л.с. | 1993–1996 |
| 2.5 i 24V 170 л.с. | 1994–1996 |
| FORD — MONDEO универсал (BNP) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 16V 90 л.с. | 1993–1996 |
| 1.6 i 16V 88 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 i 16V 112 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 i 16V 4x4 115 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 TD 88 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i 16V 4x4 136 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i 16V 4x4 132 л.с. | 1994–1996 |
| 2.5 i 24V 170 л.с. | 1994–1996 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 509527 |
| Кросс-номери | 0105.3071, 017-017-0005, 090920N, 100372, 1024051, 10-26825-SX, 1036597, 110.049, 110.049/A, 18002185, 18002196, 348455, 5055798, 509527A, 56135, 62056A, 62104, 6775667, 6899901, 710-0045, 7215751, 93BB8005AD, 93BB8005AE, 93BB8005AF, 93BB8005CC |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 616 мм |
| Ширина ядра радіатора | 386 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 616 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 386 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 153,73 ₴









