
Радіатор кондиціонера BMW 5 (E60/E61)/6 (E63)/7 (E65/E66//E67) 2.0-6.0 01-10 (N43/46/52/53/62/M54), NRF 35537
4 868,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35537
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера BMW 5 (E60/E61)/6 (E63)/7 (E65/E66//E67) 2.0-6.0 01-10 (N43/46/52/53/62/M54), NRF 35537. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35537
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35537 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E60) (25) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 170 л.с. | 2003–2010 |
| 520 i 156 л.с. | 2006–2009 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–2010 |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–2010 |
| 523 i 190 л.с. | 2007–2010 |
| 525 i 192 л.с. | 2003–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2007–2010 |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–2010 |
| 530 i | 2007–2010 |
| 530 i 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 i 272 л.с. | 2007–2010 |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2009 |
| 530 xi 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2010 |
| 540 i 299 л.с. | 2005–2007 |
| 540 i 306 л.с. | 2005–2010 |
| 545 i 333 л.с. | 2003–2010 |
| 550 i 367 л.с. | 2005–2010 |
| M 507 л.с. | 2004–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 163 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–н.в. |
| 523 i 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 i | 2007–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–н.в. |
| 530 xi 272 л.с. | 2006–2008 |
| 530 xi 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 545 i 333 л.с. | 2004–н.в. |
| 550 i 367 л.с. | 2005–н.в. |
| M 507 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 6 (E63) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 630 i | 2007–2010 |
| 630 i 258 л.с. | 2004–н.в. |
| 630 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 645 Ci 333 л.с. | 2004–н.в. |
| 650 i 367 л.с. | 2005–н.в. |
| M 507 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (E64) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 630 i | 2007–2010 |
| 630 i 258 л.с. | 2004–н.в. |
| 630 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 645 Ci 333 л.с. | 2004–н.в. |
| 650 i 367 л.с. | 2005–н.в. |
| M 507 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — 7 (E65, E66, E67) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 i,Li 231 л.с. | 2003–н.в. |
| 730 i,Li 258 л.с. | 2005–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35537 |
| Кросс-номери | 003-60-12474, 004-016-0018, 0222565, 052000N, 06005267, 0802.2024, 103655, 10-45022-SX, 1770-0063, 2282939, 260355, 343060, 350203475000, 350203704000, 43072, 448C0339, 64502282939, 64508379885, 64509122825, 64509122858, 64538379885, 705M22, 7800174 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 580 мм |
| Ширина ядра радіатора | 421 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5, 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,3 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,8 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 580 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 421 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 868,77 ₴









