
Радіатор охолодження Citroen C-Elysee/Peugeot 301 1.2/1.6 VTi/HDi 12-, NRF 550286
7 256,39 ₴
- В наявності
- Код: 550286
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Citroen C-Elysee/Peugeot 301 1.2/1.6 VTi/HDi 12-, NRF 550286. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550286
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550286 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C-ELYSEE (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 82 (DDHMRP) 83 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 VTi 72 72 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 VTi 82 82 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDI 92 92 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 VTi 115 115 л.с. | 2012–н.в. |
| PEUGEOT — 301 (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 82 83 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 VTi 72 72 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 VTi 82 82 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDI 90 92 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 VTi 115 115 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550286 |
| Кросс-номери | 060095N, 1611289280, 1611289280, 606405, 7700250, 9807681380 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 703 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C-Elysee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 256,39 ₴






