
Радіатор інтеркулера VW Sharan 1.8 T/1.9 TDI 95-10, NRF 30108A
5 013,33 ₴
- В наявності
- Код: 30108A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера VW Sharan 1.8 T/1.9 TDI 95-10, NRF 30108A. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30108A
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30108A (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (WGR) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2006 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 2.0 i 116 л.с. | 1995–2006 |
| FORD — GALAXY MK I VAN (WGR) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDi 90 л.с. | 1996–2006 |
| 2.0 116 л.с. | 1996–2006 |
| SEAT — ALHAMBRA (7V8, 7V9) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| SEAT — ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| TDI 110 л.с. | 1997–2002 |
| TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| VW — SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30108A |
| Кросс-номери | 0710.3011, 101965, 1020622, 247010N, 352420, 58004157, 710.001, 7M0145805, 7M0145805, 817936, 95VW9L440AA, 96750, DAG028TT, WG1723703, WG1723726 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 501 мм |
| Ширина ядра радіатора | 61 мм |
| Глибина ядра радіатора | 85 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy, Sharan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 85 |
| Довжина мережі [мм] | 501 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 013,33 ₴







