
Радіатор охолодження Nissan Juke/Pulsar 1.6 DIG-T 10-, NRF 53061
5 478,87 ₴
- В наявності
- Код: 53061
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Nissan Juke/Pulsar 1.6 DIG-T 10-, NRF 53061. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53061
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53061 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — JUKE (F15) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T 4x4 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 4x4 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4 214 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — PULSAR Наклонная задняя часть (C13) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53061 |
| Кросс-номери | 0121.3093, 019M44, 105992, 120.146, 1740-0270, 214101KC5A, 21410-1KC5A, 21410BA61A, 21410-BA61A, 346005, 67370, BSG 63-520-004, D71034TT, DN2354, DRM46043, M-0190440, WG1919763, WG2206769 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 508 мм |
| Ширина ядра радіатора | 424 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pulsar, Juke |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 478,87 ₴




