
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Honda Jazz 1.2-1.5 VTEC/iDSi 02-08, NRF 35791
4 436,43 ₴
- В наявності
- Код: 35791
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Honda Jazz 1.2-1.5 VTEC/iDSi 02-08, NRF 35791. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35791
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35791 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35791 |
| Кросс-номери | 25005222, 80110SAA013, 812718, 814043, 940051, AC717000S |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 685 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 436,43 ₴




