
Радіатор охолодження VW Caddy/Golf VI/Jetta IV 1.4/2.0D 09-, NRF 550089
6 304,44 ₴
- В наявності
- Код: 550089
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження VW Caddy/Golf VI/Jetta IV 1.4/2.0D 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550089 |
| Кросс-номери | 040098N, 053-017-0095, 102.202, 1740-0048, 58012714, 5K0121251S, 5K0121251S, 701111, 701506, CR 2676 000S, DRM32054, V10-60-0058, WG2184568, WG2206802, WG2224738, WG2339236 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Jetta, Scirocco, Golf, Yeti, Passat |
| Довжина ядра радіатора | 628 мм |
| Ширина ядра радіатора | 442 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 628 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 442 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 304,44 ₴








