
Радіатор масляний BMW X5 (E70)/X6 (E71/E72) 3.0-4.4 06-13- (АКПП), NRF 31285
5 267,32 ₴
- В наявності
- Код: 31285
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор масляний BMW X5 (E70)/X6 (E71/E72) 3.0-4.4 06-13- (АКПП), NRF 31285. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31285
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31285 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| 4.8 i xDrive 355 л.с. | 2007–2008 |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–2010 |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 48 i 355 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 50 i 408 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ActiveHybrid 485 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 50 i 408 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31285 |
| Кросс-номери | 056053N, 06003573, 0702.4016, 17217553389, 90837, BW3573, CCL-BM-017, CLC 182 000P, CO0938, M-4050861, V20-60-1530, WG1720026, WG2181128, WG2368163, 19563101, 06003573 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Глибина ядра радіатора | 79 мм |
| Ширина ядра радіатора | 334 мм |
| Довжина ядра радіатора | 393 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 79 |
| Довжина мережі [мм] | 393 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 334 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 267,32 ₴









